Polub nas

LEGO Store Gdańsk – Otwarcie

Nadszedł ten wyczekiwany przez wielu fanów dzień. A mianowicie znamy już oficjalną datę otwarcia nowego LEGO Store’a.
Wszyscy fani LEGO mieszkający w Gdańsku powinni zaznaczyć tę datę w swoim kalendarzu! Pierwszy trójmiejski sklep LEGO, wypełniony po brzegi najnowszymi zestawami klocków, otworzy się już 1 września 2022 roku.

źródło: materiały prasowe LEGO

Sklep będzie zlokalizowany w popularnej galerii handlowej Forum Gdańsk przy ulicy Targ Sienny 7 w Gdańsku. W nowym sklepie wykorzystane zostaną najnowsze technologie, dzięki którym klienci będą mogli z bliska zapoznać się z bardzo zróżnicowanym asortymentem zestawów LEGO i atrakcjami związanymi z budowaniem, które są dostępne wyłącznie w oficjalnych sklepach LEGO.
Znajdziecie tam między innymi sekcję PaB, BaM oraz szeroki wybór zestawów z wielu serii LEGO.

źródło: materiały prasowe LEGO


Od 1 września klienci będą mogli skorzystać z mnóstwa ekskluzywnych promocji dostępnych jedynie przez pierwszy tydzień funkcjonowania sklepu. Szczegóły już wkrótce!

Co ważne, w dniu otwarcia pierwsze 250 osób odwiedzających sklep otrzyma unikalną, spersonalizowaną płytkę „LEGO Store Gdańsk”.

Przykładowa płytka z LEGO Store London
źródło: ebay

Przypominamy, iż najprawdopodobniej już w październiku otworzy się kolejny LEGO Store – tym razem w Łodzi! Więcej o tym otwarciu znajdziecie pod linkiem: