Polub nas

LEGO STAR WARS – JUSTIFIER i AT-TE zapowiedziane !

Mamy to – moment na który fani Star Wars czekali 17 lat, LEGO nareszcie stworzyło figurkę Commandora Codiego!

Oczywiście sam figurka jest tylko wisienką na torcie. Zestaw w jakim się pojawia – 75337 AT-TE jest już 5 wersją tego ikonicznego walkera od Lego. Nigdy jednak nie dostaliśmy aż tylu figurek – aż 3 klony z 212 batalionu, klon artylerzysta, 3 droidy bojowe oraz oczywiście Commandor Cody z nowym pomarańczowym wizjerem. Poza samym chodzikiem dostaniemy również droida pająka. Cały zestaw składa się z 1082 elementów i będzie kosztował 670,00 zł

Drugi zaprezentowany zestaw – 75323 The Justifier – jest statkiem łowcy nagród Cada Banea z serialu Bad Batch. Zestaw jest całkiem sporych rozmiarów, posiada klatkę dla więźniów oraz mechanizm podwozia który zosym skrzydłem statku – podwozie chowa się gdy statek się unosi.
Z figurek otrzymamy: Cad Bane’a w odświeżonej wersji – główna zmiana dotyczy nowej części reprezentujące tuby mocowane do twarzy figurki, droida-kompana Bane’a-Todo 360 który został ukazany w podobny sposób jak BD-1 z myśliwca mandalorianina, Fennec Shand z hełmem, Huntera oraz wyczekiwaną Omegę. Zestaw ma 1022 elementy i będzie kosztował 799,00 zł.

źródło: Bricks and BricksPremiera już w Sierpniu 2022r.