Polub nas

LEGO Star Wars Hełm kapitana Rexa (75349) i hełm dowódcy klonów Cody’ego (75350)!

Źródło: lego.com

LEGO oficjalnie ujawniło dwa nowe hełmy LEGO Star Wars, które zostaną wprowadzone na rynek 1 marca z okazji 20. rocznicy Wojen Klonów!

Pierwszym z nich jest hełm Kapitana Rexa (75349), który składa się z 854 elementów. Drugi to Hełm dowódcy klonów Cody’ego (75350), który ma 766 elementów.

Oba zestawy kosztują w zależności od kraju – 329,99 zł/69,99 USD/69,99 EUR/59,99 GBP i można je zamawiać w przedsprzedaży, korzystając z powyższych linków!

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Sklonuj własne ikony za pomocą nowych zestawów do budowania hełmów LEGO Star Wars — upamiętniających 20. rocznicę wojen klonów

Dwóch bohaterów Wojen Klonów, Kapitan Rex i Dowódca Klonów Cody, otrzymuje hełm LEGO Star Wars z nowymi, bardzo szczegółowymi modelami do budowania, które można ustawić na półce

Billund, 26 stycznia 2023 r.: Grupa LEGO, ujawniona przed targami zabawek w Norymberdze, ogłosiła dwa nowe dodatki do swojej popularnej serii zestawów do budowania hełmów Star Wars, oba związane z 20. rocznicą Wojen klonów — wydarzeń z Gwiezdnych wojen galaktyka, która rozpoczęła się w filmie Gwiezdne wojny: Atak klonów z 2002 roku i była kontynuowana w serialu animowanym Gwiezdne wojny: Wojny klonów.

Fani LEGO Star Wars wkrótce będą mogli dołączyć do Wielkiej Armii Republiki, budując natychmiast rozpoznawalne modele hełmów Kapitana Rexa i Dowódcy Klonów Cody’ego, dwóch kultowych bohaterów Wojen Klonów, którzy przybywają w dwóch nowych zestawach dla fanów, dostępnych od 01 marca.

Ten 854-częściowy zestaw wzorowany na hełmie kapitana Rexa przedstawia kultowe niebieskie wykończenia i dalmierz kapitana-klona z 501. .

Hełm dowódcy klonów Cody’ego został odtworzony w nowym 766-elementowym zestawie, ożywiającym uderzające pomarańczowe detale hełmu, które pojawiały się w wielu odcinkach Wojen klonów, gdzie dowódca klonów Cody stoi obok Obi-Wana Kenobiego jako kolejny dowódca 212. batalion klonów.

Każdy zestaw jest bardzo szczegółowy i zawiera wydrukowane tabliczki z imionami każdej postaci, co czyni je idealnymi przedmiotami do kolekcjonowania dla każdego fana LEGO Star Wars oraz idealnymi modelami do zbudowania na wystawę, aby uczcić tę przełomową rocznicę wojen klonów.

„Przez dwie dekady Wojny klonów kształtowały niezwykle ważną historię w historii sagi Gwiezdnych wojen i czujemy się niezmiernie dumni, że możemy ożywić dwóch jej kluczowych graczy dla fanów na całym świecie” — powiedział Jens Kronvold Frederiksen, Główny projektant LEGO Star Wars.

„Te satysfakcjonujące, odprężające konstrukcje powinny zająć honorowe miejsce dla każdego kolekcjonera LEGO Star Wars i oferować nowy sposób tworzenia, prezentowania i cieszenia się tymi ikonicznymi postaciami, które odegrały tak kluczową rolę w wielu historiach, które znamy i kochamy z czasów galaktyka daleko, daleko…”

Według badań przeprowadzonych w ramach globalnego raportu „Play Well 2022” Grupy LEGO, 80% dorosłych szuka nowych sposobów na odprężenie i relaks (80%), przy czym większość z nich (92%) chce się zrelaksować i znaleźć sposób na odprężenie podczas zajęć które są związane z ich hobby i zainteresowaniami, w tym ukochane linie produktów, takie jak LEGO Star Wars.

Od 2020 roku oferta hełmów LEGO Star Wars stale się powiększa o kultowe hełmy odtworzone z czasów Imperium, Ciemnej Strony i innych. W marcu 2022 roku firma wprowadziła na rynek swoje dwa najnowsze produkty: 75327 Hełm Luke’a i 75328 Hełm Mandalorianina.

Składające się z 854 elementów zestawy LEGO Star Wars — Hełm kapitana Rexa i 766 elementów LEGO Star Wars — Hełm dowódcy klonów Cody’ego są dostępne od 1 marca na stronie LEGO.com i u sprzedawców detalicznych LEGO w cenie 329,99 zł / 69,99 EUR / 69,99 USD / 59,99 GBP.

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.