Polub nas

LEGO ogłasza LEGO Insiders – czyli następce programu VIP!

Źródło: lego.com

LEGO ogłosiło nowy program, który zostanie uruchomiony 21 sierpnia, zatytułowany „LEGO Insiders„, zastępujący obecny program VIP LEGO i nagradzający za zabawę!

Daje on możliwość połączenia swoich kont LEGO w jedno konto, tak aby wszystko zostało przeniesione do LEGO Insiders, włącznie z punktami VIP. Istniejące punkty nie znikną – zostaną przeniesione do nowego programu.

Fani mogą zdobywać punkty uczestnicząc w aktywnościach, kupując zestawy w LEGO Store, w wybranych sklepach LEGO. Członkowie mogą teraz również zdobywać punkty, rejestrując wcześniej zakupione zestawy za pomocą unikalnego kodu QR znajdującego się w instrukcjach budowy i rejestrując je na swoim koncie.

Punkty można wykorzystać w Centrum Nagród LEGO Insiders jako zniżki na zestawy czy udział w konkursach (w wybranych krajach) na ciekawe kolekcjonerskie przedmioty itp.

Niektóre z przywilejów obejmują wcześniejszy dostęp do zestawów, ekskluzywne treści, cyfrową rozrywkę dla rodzin, pomysły na zabawę i aktywności, a także prezenty zakupowe przy zakupie określonych zestawów.

Podsumowując, jest to niemal identyczny program jakim był LEGO VIP, ale z łatwiejszymi sposobami na zdobywanie punktów.

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.