Polub nas

LEGO Ninjago: 12 lat, 200 mln sprzedanych zestawów i nowy serial!

Źródło: lego.com

Przez 12 lat od debiutu serii LEGO NINJAGO powstało 15 sezonów serialu, czyli aż 215 odcinków, emitowanego w 191 krajach, przetłumaczonego na 26 języków.

W tym czasie pojawił się także film, seria minifilmów, gry wideo i aplikacje, czasopisma, książki, kolorowanki, karty kolekcjonerskie oraz kolekcje odzieży!

Seria odniosła też niezwykły sukces komercyjny, bowiem sprzedano ponad 200 milionów zestawów LEGO NINJAGO, co też skutkowało zaprojektowaniem specjalnych pokoi hotelowych oraz atrakcji
w parkach LEGOLAND.

Źródło: lego.com

Widzowie serialu LEGO NINJAGO poznają nowe postacie ninja – Sorę i Arina oraz małego smoka Riyu. Najnowsze pokolenie bohaterów NINJAGO połączy siły, aby odnaleźć bohaterów dobrze znanych z poprzednich sezonów, którzy zaginęli w nowym świecie połączonych królestw.

W czerwcu na kanale YouTube Grupy LEGO i w serwisach streamingowych na całym świecie pojawił się zupełnie nowy serial LEGO NINJAGO: Powstanie smoków.

Część 1 składa się z 10 odcinków po 22 minuty każdy, a część 2 z dodatkowymi 10 odcinkami zostanie wydana jesienią. Serial został stworzony przy użyciu technologii Unreal Engine, które umożliwiło zespołowi większą współpracę i kreatywność w procesie animacji oraz osiągnięcie wyższej jakości wizualnej niż kiedykolwiek wcześniej.

Chcieliśmy stworzyć nowy świat LEGO NINJAGO z ekscytującymi postaciami i elementami, które przyciągną nowych fanów i pozostaną wierne kultowemu dziełu. Tak więc, oprócz powrotu naszych dobrze znanych ninja, jesteśmy równie podekscytowani wprowadzeniem nowych fantastycznych bohaterów i smoczych postaci. Wynika to z badań, które przeprowadziliśmy z dziećmi w 2021 roku, które wykazały, że naprawdę chciały, aby smoki były w centrum nowej historii
Źródło: lego.com

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.