Polub nas

LEGO Insiders oficjalnie wystartowało – polowanie na skarby!

Źródło: lego.com

Dziś LEGO oficjalnie uruchomiło program LEGO Insiders, który jest następcą starego i wysłużonego programu LEGO VIP!

Podsumowując, program działa na takich samych zasadach co wcześniej, ale tym razem mamy do dyspozycji więcej sposobów na zdobywanie punktów!

Wszystkie twoje dotychczas zdobyte punkty zostaną przeniesione do programu LEGO Insiders, co oznacza, że nadal możesz ich używać aby uzyskać zniżki, przedmioty kolekcjonerskie, aby wziąć udział w konkursach i wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych!

Źródło: lego.com

Aby uczcić uruchomienie programu LEGO Insiders, LEGO rozpoczęło także Polowanie na Skarby, w którym masz szansę wygrać 1 milion punktów oraz inne nagrody. Od teraz do 2 października, wszystko, co musisz zrobić, to użyć aplikacji LEGO Builder do skanowania klocków LEGO, aby znaleźć złoty klocek i odkryć nagrodę.

Istnieje bardzo mała szansa, że będziesz jednym z sześciu zwycięzców nagrody w postaci miliona punktów, aczkolwiek oprócz tegp możesz otrzymać cyfrowe nagrody do pobrania oraz inne.

Źródło: lego.com

Jesteśmy zachwyceni wprowadzeniem LEGO Insiders – świata pełnego ekscytujących doświadczeń i ekskluzywnych nagród, w tym zniżek dla członków, prezentów i cyfrowych atrakcji zarówno dla naszych nowych, jak i stałych fanów. W LEGO Group wierzymy, że zabawę należy nagradzać, dlatego nasz zaktualizowany program sprawia, że korzystanie z korzyści płynących z bycia fanem LEGO jest teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo wprowadziliśmy nowe sposoby umożliwiające łączenie się z innymi konstruktorami i dzielenie się radością z zabawy poprzez globalną społeczność.

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.