Polub nas

Lego Ideas Ratatouille: Ponowne otwarcie!

Źródło: ideas.lego.com

Przekonaniem Gusteau od zawsze było oferowanie klientom wyjątkowych potraw, godnych spróbowania i dzielenia się nimi, ale Auguste nie poprzestał na tym. Zawsze chciał oferować nowe dania, zwariowane mieszanki i produkty najwyższej jakości. Po ponownym otwarciu w sierpniu 2020 roku zakładu zaoferowano klientom ponad 10 000 dań, ale inspiracja niestety nie jest czymś z czego można stale czerpać, a Rémy i Linguini znaleźli się w ślepym zaułku z powodu braku inspiracji.
Aby uszanować nasze przekonania i oddać szacunek naszym klientów, w lutym 2021 podjęliśmy ciężką decyzję o ponownym zamknięciu naszego zakładu. Po zasłużonych wakacjach Rémy i Linguini pracowali nad nowymi daniami, które są równie zaskakujące, co pyszne. Po ponad roku braku aktywności, z radością ogłaszamy ponowne otwarcie naszej restauracji!

Źródło: ideas.lego.com

Po dwóch próbach przedstawienia kultowej restauracji Gusteau z filmu animowanego Disney/Pixar „Ratatouille”, które niestety się nie powiodły, BRICK PROJECT prezentuje Wam dziś trzecią jej wersję w ramach projektu Lego Ideas.

Źródło: ideas.lego.com

Trzecia wersja jest zdecydowanie najbardziej ambitnym modelem, ze względu na próbę zintegrowania szczurzej restauracji (która została stworzona w miniaturze w pierwszej wersji) z mieszkaniem Linguiniego. Model naszpikowany jest wieloma odniesieniami do filmów, które pokochają wszyscy miłośnicy „Ratatouille”.

Źródło: ideas.lego.com

Przy łącznej liczbie 2900 elementów i 5 minifigurkach fani będą mogli odtworzyć niemalże wszystkie sceny z filmu: czy to na podwórku restauracji, gdzie Linguini i Colette pocałowali się po raz pierwszy, czy w kuchni Linguini, w której Ego skosztował soczystego Ratatouille.

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.