Polub nas

LEGO Ideas Konkurs Wypieków w UK ma już 10000 głosów!

Źródło: ideas.lego.com

Konkurs Wypieków w Wielkiej Brytanii autorstwa timoth_e_e to najnowszy projekt, który osiągnął 10000 głosów w ramach projektu LEGO Ideas!

2800-elementowa konstrukcja oparta jest na brytyjskim reality show o pieczeniu.

Starałem się odtworzyć kultowe momenty z programu, takie jak Paul i Prue oceniający wyzwanie techniczne, piekarze czekający na wyniki Star Baker, wyjmowanie wypieku z piekarnika, jeden z piekarzy otrzymujący upragniony uścisk dłoni od Paula i Noel żartujący z jednym z piekarzy z Panem Łyżką. Istnieje wiele akcesoriów i drobnych szczegółów, takich jak flagi Union Jack wiszące wokół namiotu*, składniki i przybory do popisowego wypieku na ladach, trofeum na stojaku na ciasto i wiele szczegółów w tle. Starałem się jak najwierniej odtworzyć scenografię programu, w tym meble, rośliny, światła sznurkowe, różne dekoracje i ciasta. Kącik ekipy w namiocie zawiera dwie kamery naramienne i statyw, dwa mikrofony na wysięgniku i dwa ruchome światła.

Model składa się z około 2800 elementów, ale można go łatwo zmniejszyć, zmieniając liczbę lad/piekarzy. Mój namiot jest ustawiony na sześciu piekarzy z czterema dużymi ladami i dwiema mniejszymi. Każda z lad jest wyposażona w piekarnik/kuchenkę, szufladę na produkty, cztery szuflady do przechowywania, mikser i (w przypadku dużych lad) zlew.

Projekt dołącza do pierwszego etapu przeglądu w 2024 roku.

Źródło: ideas.lego.com
Źródło: ideas.lego.com

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.