Polub nas

LEGO CITY Białka Tatrzańska – Zróbmy coś czadowego

,,Zróbmy coś czadowego” już tej zimy! Kultowe minifigurki o ogromnych rozmiarach goszczą w te ferie w Białce Tatrzańskiej

Dla fanów klocków LEGO to atrakcja, jakiej jeszcze nie było 

1 lutego 2022 roku: Ferie zimowe to czas, kiedy dzieci mogą oderwać się od nauki i na dwa tygodnie skupić na swoich pasjach i ulubionych rozrywkach. Cześć z nich przeniesie się do świata gier oraz zabawek, pozostali wyjadą na rodzinne wycieczki. A gdyby białe szaleństwo można było połączyć z zabawą klockami LEGO®? To jest możliwe! 

Najnowsza kampania LEGO City pod hasłem „Zróbmy coś czadowego!” zaprasza dzieci do tworzenia nowych i pełnych akcji historii. Marka LEGO z tej okazji prezentuje odświeżone ponadczasowe zestawy: LEGO® City Akcja strażacka i policyjny pościg (60319), LEGO® City Szpital (60330) oraz LEGO® City Posterunek policji (60316).

Zestawy te i pochodzące z nich minifigurki kojarzą się z akcją, tempem i przygodą dlatego doskonale wpisują się w dynamiczne otoczenie stoku narciarskiego. Tym sposobem mieszkańcy i turyści w Białce Tatrzańskiej mają niezwykłą okazję, by się o tym przekonać. 

Do 160-centymetrowych „minifigurek” z kultowych zestawów LEGO City, ulokowanych w kilku miejscach na terenie stoku Kotelnica Białczańska, można swobodnie podejść i zrobić sobie zdjęcie. Dzięki nim dzieci mogą uwolnić wodze fantazji i ożywić ulubione postaci z serialu LEGO City Adventures.

Fanów straży pożarnej z pewnością zachwyci dzielna strażaczka w trakcie akcji ratowniczej. Młodzi adepci jazdy na nartach będą bacznie obserwowani przez policjanta, który mierzy prędkość. Uważajcie, by nie przekroczyć dozwolonej prędkości!

Z kolei dzieci marzące o wyprawie z kosmos, będą mogły wraz z astronautą wystartować w kosmiczną przygodę na szczyt kolejki. Wszystkie „minifigurki” umieszczono w nieoczywistych pełnych dynamizmu miejscach. Dzięki temu, pobudzają dziecięcą wyobraźnię, jednocześnie zachęcając do działania. To wszystko pozwala na tworzenie najróżniejszych, niestworzonych scenariuszy zabawy. Tym sposobem dzieci mogą wraz z marką LEGO przenieść się w zupełnie inny wymiar zabawy na śniegu.

Instalację z dużymi „minifigurkami” można podziwiać do 27 lutego.

– Wspieranie dzieci w rozwoju ich zainteresowań i nauka poprzez zabawę to misja Grupy LEGO. Dzięki akcji ,,Zróbmy coś czadowego” i białczańskim instalacjom chcemy zaprosić najmłodszych w podróż, w której będą przekraczać granice między trzema światami – tym realnym, swoją wyobraźnią i rzeczywistością wirtualną. A wszystko to w ciekawej, angażującej formie, pośród dynamicznie zmieniających się warunków i rozwijających wyzwań. W te ferie Białka Tatrzańska to dla wszystkich fanów klocków LEGO obowiązkowy punkt na mapie Polski – mówi Anna Pietrzak, Brand Manager w LEGO Polska.

LEGO® City poprzez swoją akcję zachęca, by (nie tylko) tej zimy aktywnie podążać za marzeniami i realizować je od najmłodszych lat. Rozwijając kreatywność i ciekawość świata, dzieci, niezależnie od wieku, budują w sobie siłę i zdobywają nowe umiejętności. 

Gotowi na górską wyprawę do świata LEGO? Widzimy się w Białce!

O Grupie LEGO

Grupa LEGO została założona w Billund w Danii w 1932r. przez Olego Kirka Kristiansena. Nazwa firmy pochodzi od dwóch duńskich słów LEg GOdt, które oznaczają „baw się dobrze”. Dzisiaj Grupa LEGO wciąż jest przedsiębiorstwem rodzinnym z siedzibą w Billund, ale jej produkty są sprzedawane w ponad 130 krajach świata. 

Więcej o historii Grupy LEGO dowiesz się zaglądając do jednego z naszych ostatnich artykułów przedstawiających historię tej Marki: