Polub nas

LEGO 76948 Jurassic World – Ucieczka T. rexa i Atrociraptora

LEGO 76948 Jurassic World – Ucieczka T. rexa i Atrociraptora to wspaniały prezent dla lubiących nowe trendy dzieci w wieku od ośmiu lat. Zestaw zawiera targ i dużą ciężarówkę do zbudowania oraz figurki atrociraptora i tyranozaura. Na targu znajduje się zagroda dla tyranozaura, z której dinozaur może uciec, a w ciężarówce zmieszczą się dwa atrociraptory (drugiego znajdziesz w zestawie 76945).

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Zestaw zawiera cztery minifigurki — Owena Grady’ego, Claire Dearing, Rainna Delacourta i Soyonę Santos — oraz dwie sztuki broni ze środkiem usypiającym do wymyślania kreatywnych historii.

Źródło: lego.com

W komplecie są też szczegółowe instrukcje, dzięki którym nawet nowicjusze poczują się pewnie, składając model. Zestaw świetnie pasuje do zestawu Atrociraptor: pościg na motocyklu (76945) — połącz je, aby zabawa była jeszcze lepsza.

Źródło: lego.com

W ofercie wysokiej jakości zestawów LEGO Jurassic World można znaleźć zabawki, które ucieszą fanów w każdym wieku — są tu odlewane figurki dinozaurów do zbudowania, wspaniałe budynki, minifigurki oraz ciekawe pojazdy do zabawy i postawienia na półce.

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Seria: Jurassic World
Nazwa: Atak giganotozaura i terizinozaura
Ilość elementów: 466
Przedział wiekowy: 8+
Numer katalogowy: 76948
Data premiery: 17 kwietnia 2022 roku
Koszt: 479,99 zł

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.