Polub nas

LEGO 76920 Speed Champions Sportowy Ford Mustang Dark Horse!

Źródło: lego.com

LEGO ujawniło właśnie nowy zestaw z serii LEGO Speed Champions 2024, którym jest Sportowy Ford Mustang Dark Horse (76920)!

Zestaw składa się z 334 elementów i wyceniony aktualnie jest na kwotę 129,99 zł, a jego prermiera zaplanowana jest na dzień 1 marca.

Set zawiera również kierowcę ubranego w bluzę z logo ów mustanga.

LEGO® Speed Champions Sportowy Ford Mustang Dark Horse (76920) to wierna replika potężnego, kultowego amerykańskiego samochodu. Dzieci w wieku od dziewięciu lat będą zachwycone kolekcjonowaniem, budowaniem, eksponowaniem i odgrywaniem akcji z tym niebieskim samochodem.

Zabawkowy Ford Mustang ma autentyczne elementy konstrukcyjne: tylne skrzydło, charakterystyczną maskownicę, reflektory, rury wydechowe, logo Forda i szczegółowe wnętrze z dźwignią zmiany biegów i deską rozdzielczą. Samochód LEGO do zbudowania ma także zdejmowany dach i minifigurkę kierowcy w bluzie z kapturem Dark Horse, którą dzieci mogą umieścić za kierownicą i odgrywać emocjonujące wyścigi.

Dzięki zestawom Speed Champions dzieci i miłośnicy motoryzacji mogą budować repliki kultowych pojazdów. Będą zachwyceni możliwością tworzenia wysokiej jakości modeli z klocków LEGO z charakterystycznymi detalami. Każdy samochód można budować z pomocą aplikacji LEGO Builder, która poprowadzi Ciebie i Twoje dziecko przez łatwe i intuicyjne budowanie.
Źródło: lego.com

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.