Polub nas

LEGO 76176 Marvel Super Heroes – Ucieczka przed Dziesięcioma Pierścieniami

LEGO 76176 Marvel Super Heroes – Ucieczka przed Dziesięcioma Pierścieniami to zestaw, który wypełniony jest przygodami i scenami akcji z najnowszego hitu wytwórni Marvel Studios!

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Intrygujące postacie, szybkie pojazdy i mnóstwo fajnej broni zapewnią dzieciom sporo rozrywki podczas budowania, zabawy i ustawiania modeli na półce.

Podczas niezliczonych pomysłowych przygód dzieci mogą wcielić się w role Shang-Chi, Katy i Morrisa — ciekawych postaci z filmu „Shang-Chi i legenda Dziesięciu Pierścieni” wytwórni Marvel Studios.

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Zestaw przedstawia emocjonujący wyścig samochodowy i motocyklowy oraz walki wykorzystujące różnorodną broń. Dzieci mogą zmierzyć się z Wenwu, przywódcą Dziesięciu Pierścieni, oraz jego pomocnikiem Brzytworękim.

Złoczyńcy uzbrojeni są w miotacz dysków i sprężynowe działko w rozmiarze 1×4, które wyrzuca „strzały” w każdego, kto znajdzie się na celowniku.

Zabawki konstrukcyjne LEGO to doskonały sposób na odgrywanie scen z filmów Marvela, a z tym zestawem dzieciom na pewno nie zabraknie pomysłów na pełną akcji zabawę!

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Seria: Marvel
Nazwa: Ucieczka przed Dziesięcioma Pierścieniami
Ilość elementów: 321
Przedział wiekowy: 7+
Numer katalogowy: 76176
Data premiery: 2021 roku
Koszt: 139,99 zł

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.