Polub nas

LEGO® 75942 Jurassic World – Welociraptor: na ratunek dwupłatowcem

LEGO® 75942 Jurassic World – Welociraptor: na ratunek dwupłatowcem to zestaw, dzięki któremu mali poszukiwacze przygód mogą wcielić się w postać Owena Grady’ego, który leci na ratunek Sinjinowi Prescottowi!

Samolocik jest łatwy w budowie, więc będzie idealnym modelem dla przedszkolaków. Ma też kokpit dla minifigurki oraz łańcuch do podniesienia Sinjina.

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

W zestawie dzieci znajdą także figurki welociraptora i małego raptora Delty, punkt obserwacyjny z gniazdem dinozaura na czubku drzewa, a także terenówkę i fajne akcesoria, które zachęcają do kreatywnej zabawy. W pudełku jest również prosty przewodnik, który pomoże maluchom w budowaniu i zabawie, a dzięki nauce łączenia klocków LEGO pozwoli im zyskać więcej pewności siebie.

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Zestawy do budowania LEGO 4+ świetnie nadają się na prezent dla przedszkolaków i mogą być dla nich wprowadzeniem do świata ulubionych postaci z filmów i seriali oraz bohaterów życia codziennego. W każdym z nich znajdują się specjalne klocki startowe, dzięki którym nawet zupełni nowicjusze poczują dumę z samodzielnego złożenia budynków, pojazdów i nie tylko.

Źródło: lego.com

Seria: Jurassic World
Nazwa: Welociraptor: na ratunek dwupłatowcem
Ilość elementów: 101
Przedział wiekowy: 4+
Numer katalogowy: 75942
Data premiery: 2020 rok
Koszt: 139,99 zł

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.