Polub nas

LEGO® 75941 Jurassic World – Indominus Rex kontra ankylozaur

LEGO® 75941 Jurassic World – Indominus Rex kontra ankylozaur to dla fanów świetna okazja, by po swojemu odtworzyć klasyczne sceny z filmu Jurassic World!

Stacja kul żyroskopowych ma obrotową bramkę i funkcję wystrzelenia kuli z minifigurką w środku. W zestawie są też figurki Indominusa rexa i ankylozaura, wiec dzieci mogą urządzać świetne walki dinozaurów LEGO® Jurassic World!

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Zestaw zawiera pięć minifigurek, w tym Owena Grady’ego i Claire Dearing. Są tam także drzewa, które ankylozaur może przewracać w scenie walki w dżungli. Czy trzeba czegoś więcej do kreatywnej zabawy? To doskonały prezent dla dzieci w wieku 8 lat lub starszych. Zawiera także szczegółowe instrukcje, więc nawet zupełni nowicjusze poradzą sobie z łączeniem klocków.

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

W zestawach LEGO Jurassic World dzieci znajdą dinozaury, znane postacie, fajne pojazdy i inne elementy pozwalające bawić się w odgrywanie scenek z filmów fabularnych i seriali animowanych, wymyślanie własnych przygód lub po prostu budowanie kolekcjonerskich modeli do postawienia na półce.

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Seria: Jurassic World
Nazwa: Indominus Rex kontra ankylozaur
Ilość elementów: 537
Przedział wiekowy: 8+
Numer katalogowy: 75941
Data premiery: 2020 rok
Koszt: 479,99 zł

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.