Polub nas

kalendarz-star-wars

LEGO 75307 Star Wars 2021 Kalendarz adwentowy

UWAGA SPOILER 🙂 Więc jeśli nie chcesz się dowiedzieć właściwie wszystkiego na temat najnowszego 75307 Kalendarza adwentowego Star Wars 2021 to lepiej wybierz inny wpis 🙂 Pojawiły się bowiem oficjalne zdjęcia kalendarza adwentowego LEGO Star Wars 2021 (75307). Zestaw składa się z 335 elementów i kosztuje 39,99 USD i opiera się głównie na drugim sezonie The Mandalorian. Zestaw zawiera minifigurki Scout Trooper, Stormtrooper, Tusken Raider, IG-11 i IT-O Interrogator Droid.

Każdego dnia w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia zgotuj fanom Star Wars: The Mandalorian wspaniałą niespodziankę dzięki kalendarzowi adwentowemu LEGO® Star Wars™ 2021 (75307). Za każdym z 24 drzwi kryje się minifigurka LEGO, figurka LEGO, pojazd do zbudowania, broń lub akcesorium, wszystkie inspirowane Gwiezdnymi Wojnami: Sezon 2 Mandalorian. W tym świątecznym kalendarzu znajduje się aż 7 minifigurek/figurek/droidów LEGO: Mandalorianin i Dziecko (Grogu), pieszczotliwie zwane Baby Yoda, obie we wspaniałych, świątecznych strojach, a także zwiadowca, szturmowiec, tuskeński najeźdźca, IG-11 i IT- O Droid przesłuchujący. Dzieci pokochają też budowanie i zabawę minikonstrukcjami, takimi jak herb brzytwy, myśliwiec TIE Fighter, wyrzutnia Tusken, cele treningowe i poduszkowiec dziecka.

Całość prezentuje się na tych fotkach na prawdę dobrze – zatem każdy fan Gwiezdnych Wojen nie powinien koło tego zestawu przejść obojętnie. Na pewno wszyscy będą zadowoleni – zarówno „obdarowane” dzieci, jak i Ci obdarowujący 🙂

Łapcie kilka fotek zestawu: