Polub nas

LEGO 71408 Super Mario – Zamek Peach – zestaw rozszerzający

LEGO 71408 Super Mario – Zamek Peach – zestaw rozszerzający to zestaw, który pozwala dzieciom wzbogacić swój świat LEGO Super Mario o dobrze znany poziom. Razem z interaktywnymi figurkami LEGO Mario, LEGO Luigi lub LEGO Peach (figurki nie są częścią zestawu) gracze mogą zwiedzić nowe miejsce i zbierać cyfrowe monety na wiele sposobów.

Źródło: lego.com

W zestawie są sala tronowa z obracającą się ścianą, za którą chowa się Bowser, witraż z wizerunkiem Peach, obraz ze znacznikiem akcji przedstawiający Bob-ombę, ciasto z Goombą w środku, specjalna rura zamku Peach, blok czasu, „uszkodzony” most, miska owoców z fioletowym owocem i nie tylko. (Uwaga: do interaktywnej zabawy wymagany jest zestaw startowy 71360, 71387 lub 71403).

Źródło: lego.com

Ten zestaw zabawek to najlepszy prezent dla dzieci w wieku od ośmiu lat. Zawiera pięć postaci ze świata Super Mario i doskonale nadaje się do zabawy zarówno w pojedynkę, jak i w grupie.

Zestawy startowe i rozszerzające LEGO Super Mario pozwalają fanom rozbudowywać, przekształcać i tworzyć własne poziomy, na których przez wiele godzin można się bawić w zbieranie monet.

Źródło: lego.com

Seria: Super Mario
Nazwa: Zamek Peach – zestaw rozszerzający
Ilość elementów: 1216
Przedział wiekowy: 8+
Numer katalogowy: 71408
Data premiery: 1 sierpnia 2022 roku
Koszt: 629,99 zł

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.