Polub nas

LEGO 31128 Creator 3w1 – Delfin i żółw

LEGO 31128 Creator 3w1 – Delfin i żółw to zestaw trzy w jednym, który pozwala fanom LEGO w wieku od sześciu lat zanurkować na dno morza i bawić się z morskimi zwierzętami. Pociechy znajdą tu małego delfina z ruchomym ciałem, płetwami, szczęką i ogonem oraz małego żółwia z ruchomymi płetwami i głową. Oba modele są umieszczone na podstawkach do ekspozycji.

Źródło: lego.com

Dzięki temu zestawowi konstrukcyjnemu LEGO Creator 3 w 1 podwodna zabawa z morskimi zwierzętami niema końca. Dzieci mogą zbudować ruchomego delfina i żółwia, a potem przebudować modele w ruchomego konika morskiego i ślimaka lub śliczną rybę, której towarzyszy krab. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zbudować zupełnie nowe zwierzęta.

Źródło: lego.com

Zestawy LEGO Creator 3 w 1 dają dzieciom wszystko, czego potrzeba do nieograniczonej zabawy – każdy zestaw pozwala zbudować trzy różne konstrukcje. Wszystkie modele są szczegółowe i realistyczne, a ponadto można je rozkładać na części i przebudowywać, więc zabawa nigdy się nie kończy. Wśród wielu zestawów trzy w jednym czekają tygrysy, samochody, odrzutowce i nie tylko.

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Seria: Creator
Nazwa: Delfin i żółw
Ilość elementów: 137
Przedział wiekowy: 6+
Numer katalogowy: 31128
Data premiery: 1 marca 2022 roku
Koszt: 45,99 zł

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.