Polub nas

LEGO 2K Goal – nowa gra w świecie klocków coraz bliżej

Nadchodząca gra Lego 2K Goal pojawiła się ostatnio niespodziewanie w sklepie playstation. To kolejna gra od studia 2K, które w maju tego roku dostarczyło nam dobrze przyjętą grę wyścigową LEGO 2K Drive. Tym razem zostaniemy zabrani na murawę piłkarską. 

Zgodnie ze szczegółami, które zostały udostępnione na karcie produktu w sklepie SONY w grze będziemy mogli bawić się samemu lub w trybie online do maksymalnie czterech graczy. Gra będzie dostępna na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One, a także na PC. 

Źródło: lego.com

Wspomniana pozycja wyścigowa 2K Drive posiada dość agresywny system monetyzacji w postaci mikropłatności i wielu przepustek sezonowych, ale nie przeszkodziło to tytułowi zgarnąć pozytywnych ocen recenzentów, a także osiągnąć dobrych wyników sprzedażowych. Zobaczymy jak zostanie przyjęty nadchodzący tytuł. Miejmy nadzieję, że piłkarskie zmagania w wersji klockowej wypadną lepiej w cyfrowej rozgrywce niż w ostatnim zestawie LEGO.

Podzielcie się swoimi oczekiwaniami lub obawami o tym tytule! Czekacie na LEGO 2K Goal? Czy może polityka 2K za bardzo odrzuca was od ich produktów pomimo osadzenia gier w naszym ulubionym klockowym świecie? Czekamy na wasze komentarze! 

Autor: Wojciech Lebel

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.