Polub nas

LEGO 10315 Icons Zaciszny ogród – oficjalne zdjęcia!

Źródło: lego.com

LEGO ujawniło kolejny zestaw LEGO Icons do stale rosnącej kolekcji i jest to Zaciszny ogród (10315), którego premiera zaplanowana jest na dzień 1 sierpnia!

Set składa się z 1363 elementów i obecnie trzeba za niego zapłacić kwotę 499,99 zł. Zestaw zawiera tradycyjny japoński ogród z łukowym mostem, strumieniem, karpiami koi, kwiatami lotosu, kamiennymi latarniami i pawilonem z salą do ceremonii parzenia herbaty w otoczeniu dioramy.

Ciesz się wciągającym projektem dzięki zestawowi dla dorosłych LEGO® Icons Zaciszny ogród (10315). Odpręż się, tworząc każdy piękny szczegół i zmieniaj aranżację, aby stworzyć idealną ozdobę do domu lub biura.

Bogaty w funkcje ogród
Ten model, wzorowany na tradycyjnym japońskim ogrodzie, zawiera most łukowy, strumień, karpia koi, kwiaty lotosu, drzewa, skały, kamienne latarnie oraz pawilon ze szczegółowo odtworzoną salą do ceremonii parzenia herbaty.

Witaj w strefie relaksu
Odkryj przestrzeń do relaksu dzięki Zacisznemu ogrodowi z serii LEGO Icons. To raj dla dorosłych i świetny pomysł na prezent dla entuzjastów ogrodnictwa i treningu uważności. Zapoznaj się z inspirującą ofertą zestawów konstrukcyjnych LEGO dla dorosłych.
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.