Polub nas

LEGO 10282 – But adidas Originals Superstar

Dzisiaj na stronie LEGO pojawiła się karta zapowiedzianego ostatnio zestawu promocyjnego – a mianowicie klockowego modelu Buta adidas Originals Superstar.

Zestaw ten jest częścią kolekcji LEGO dla dorosłych. (Seria 18+). Wyposażony jest w podstawkę do ustawienia na półce oraz plakietkę informacyjną, dzięki czemu model zachwyci każdego, kto uwielbia markę adidas i kolekcjonowanie modowych akcesoriów albo jest dorosłym miłośnikiem LEGO. Jego premiera została zapowiedziana na 1 Lipca.

Co prawda w zestawie znajdziemy tylko jednego buta, ale dzięki dodatkowym 17 elementom, możemy sami zdecydować, czy odtworzyć lewego, czy też prawego buta. Lecz aby mieć parę trzeba zakupić ten zestaw w 2 sztukach. Co tanie nie będzie 😉 Na komplet składa się 731 części, a cena katalogowa wynosi 419.99zł.

Model ma mnóstwo realistycznych detali, takich jak słynny nosek typu shell toe, charakterystyczne trzy paski, logo marki adidas na języku oraz inne grafiki Originals Superstar. Sznurówki i opakowanie stylizowane na prawdziwe pudełko na buty sprawiają, że ten model LEGO® to ciekawa i realistyczna replika oryginalnej tenisówki adidas.

Model ma ok. 12 cm wysokości, 27 cm długości i 9 cm szerokości. W komplecie jest podstawka i plakietka, dzięki którym tenisówka będzie dumną ozdobą domu lub biura.


Check them out:)

Więcej zdjęć na oficjalnej stronie LEGO: LEGO 10282 Adidas Originals superstar