Polub nas

Konkurs z okazji 90 Lecia LEGO – Ideas

Z okazji 90-lecia LEGO na platformie LEGO Ideas pojawił się nowy konkurs na miniaturowe budowle! Udział w nim może wziąć każdy, a do wygrania są bardzo ciekawe zestawy.

Zasady konkursu są dość proste. Należy stworzyć miniaturową wersję Waszego ulubionego zestawu LEGO. Jednak nie może być to zestaw oparty na żadnej licencji! Tak więc modele z serii Star Wars, Harry Potter, Stranger Things etc odpadają.
Drugim warunkiem jest powtarzalność projektu: Jeśli twój projekt zostanie zgłoszony do tego konkursu, to nie będzie on mógł brać udziału w kolejnych na LEGO Ideas.

źródło: ideas.com

W budowaniu można wykorzystywać wszystkie dostępne klocki LEGO, w tymTechnic czy Duplo, a także minifigurki. Co ważne, w regulaminie nie ma ograniczenia odnośnie liczby elementów, ale pamiętacie iż mają to być miniaturki a nie kopie 1:1.

Swoje propozycje możecie zgłaszać do 7 lipca. Zwycięzców do 4 sierpnia wybiorą sędziowie z LEGO, biorąc pod uwagę m.in. pomysłowość i rozwiązania konstrukcyjne.

Do konkursu możecie się zgłaszać pod tym linkiem:
https://ideas.lego.com/challenges/

Nagrodami są zestawy „urodzinowe” LEGO:

fot. LEGO Ideas

Szczegóły konkursu znajdziecie pod linkiem:
https://ideas.lego.com/challenges/

To pierwszy z kilku konkursów, które LEGO zapowiedziało z okazji 90. rocznicy utworzenia firmy. Już niedługo pojawią się kolejne. Śledźcie naszą stronę, by być na bieżąco 😉