Polub nas

Kim są uczestnicy z 4 edycji Lego Masters? #1

Od 21 października możemy śledzić ponownie zmagania uczestników w programie LEGO Masters w stacji telewizyjnej TVN. W tym tygodniu chcielibyśmy przybliżyć Wam sylwetki uczestników tego klockowego show. W artykule znajdziecie także linki do ich kont w serwisie Instagram!

KASIA MAKOWSKA I MARTYNA LIPNICKA

Źródło: tvn.pl

Kasia i Martyna to niestety pierwsza i obecnie jedyna para, która oficjalnie pożegnała się z programem. Kasia jest przewodniczką po Islandii, która fascynuje się zjawiskami paranormalnymi. Tworzy na ich temat podcasty o nazwie Strefa 52. Martyna pracuje w branży IT, a w wolnych chwilach lubi grać w gry planszowe oraz oprócz lego układać także puzzle. Dziękujemy za udział w programie, tym razem się nie udało, ale głowa do góry!

Instagram Kasi

Instagram Martyny

STANISŁAW KIEŁCZEWSKI I WOJCIECH BODZIANY

Źródło: tvn.pl

Stanisław i Wojciech są uczniami liceum. To co cenią sobie w klockach LEGO najbardziej to nieograniczone możliwości, które sprawiają, że mogą zbudować wszystko co sobie wymarzą. Jedynym ograniczeniem może być ich własna wyobraźnia, ale jest na tyle bujna, że spokojnie mogą pracować nad wieloma niesamowitymi projektami. Razem ze starszym bratem Wojciecha tworzą poznańską grupę budowniczych LEGO. 

Instagram Wojtka

Instagram Stanisława

GRZEGORZ KURKOWSKI I MICHAŁ SKORUPKA

Źródło: tvn.pl

Grzegorz i Michał to poznańsko-wrocławski duet fanów LEGO. To jednak też przede wszystkim wieloletni przyjaciele. Grzegorz jest z wykształcenia matematykiem, a Michał zajmuje się logistyką.  Nie ma co ukrywać, że są to branże i dziedziny naukowe, która wraz z pasją do klocków lego mogą przynieść niesamowite efekty! Lego to ważny element życia obu Panów, który towarzyszy im od dziecka. W swoich pracach zwracają dużą uwagę na detale. Chętnie podejmują się też tworzenia własnych mechanizmów w autorskich konstrukcjach. 

Instagram Michała

Instagram Grzegorza

Kolejne trzy pary przedstawimy przed premierą nadchodzącego sobotniego odcinka, do którego oglądania zachęcamy! Dajcie znać, komu kibicujecie i kto po pierwszych dwóch odcinkach zrobił na Was największe wrażenia!

Autor: Wojciech Lebel

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.

Artykuł powstał na podstawie materiału źródłowego przygotowanego przez stronę internetową TVN: https://tvn.pl/programy/lego-masters/poznajcie-uczestnikow-lego-masters-4-st7386792