Polub nas

Johnny Thunder powróci gościnnie w zestawach LEGO City

Czy pamiętacie kultową serię LEGO Adventurers? To właśnie tam mieliśmy okazje poznać Johnny’ego Thundera, który stał się szalenie ikoniczną minifigurką w świecie klocków. Nasz bohater nie został zapomniany, pomimo tego, że seria Adventures od dawna nie istnieje to pojawiał się chociażby w filmie LEGO Przygoda. Teraz doczekamy się jednak ponownego wydania jego fizycznej klockowej wersji!

Niestety nie otrzymamy reedycji słynnej i nostalgicznie wspominanej serii Adventurers. Johnny Thunder pojawi się w zestawie LEGO City. Oczywiście będzie to set z podserii Jungle. Pod względem tematycznym jego wystąpienie w tej serii jest jak najbardziej zasadne. 

Według przecieków nowa minifigurka podróżnika będzie starała się dobrze odwzorować oryginał. Johnny będzie posiadał charakterystyczny kapelusz, a twarz i tors będą odświeżeniem legendarnego wizerunku. Z jednym małym wyjątkiem. Rewolwer, który w pierwowzorze był nadrukowany na torsie zostanie usunięty. Jest to oczywiście związane z aktualną polityką grupy LEGO i można się było tego spodziewać. 

Czekacie na powrót legendarnego Obieżyświata? Jego pojawienie się w zestawie LEGO City powinno mocno podbić sprzedaż i jesteśmy szalenie ciekawi jak dużym zainteresowaniem będzie się on cieszył! 

Autor: Wojciech Lebel

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.