Polub nas

Droga Mleczna zawita do serii LEGO Art?

Informacje, które przekazujemy są jeszcze niezweryfikowane, więc warto traktować je z przymrużeniem oka, aby w przyszłości się nie rozczarować. Mimo wszystko po internecie zaczęła krążyć bardzo ciekawa plotka dotycząca premiery kolejnego zestawu w serii LEGO Art.

Według niepotwierdzonych przecieków powinna być to Droga Mleczna – nasza galaktyka. Dla wszystkich fanów kosmosu zapewne jest to dobra informacja, a biorąc pod uwagę jak bardzo grupa LEGO skupia się w tym roku na kosmicznej tematyce można wyjść z założenia, że ten przeciek okaże się trafiony.

Według użytkownika instagramowego o nicku Itavixbrix konstrukcja powinna pojawić się już 15 maja. Podaje on również konkretne informacje odnośnie samego zestawu. Ma on składać się z 3091 klocków i kosztować katalogowo 199,99$. Sam produkt otrzymał także już według informatora swoją numerację, którą jest 31213.

Nie da się ukryć, że tematyka wszechświata jest w 2024 mocno eksponowana. LEGO City otrzymało kolejną kosmiczną podserię, w Technic urządzeń i pojazdów kosmicznych jest również mnóstwo. Dodatkowo motyw trafia również do takich linii klocków jak chociażby Friends. Informacja o tym, że Droga Mleczna pojawi się w serii Art może okazać się więc mocno prawdopodobna. Chcielibyście otrzymać taką konstrukcję? 

Autor: Wojciech Lebel

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.