Polub nas

DEVIL SANTA – Jak prezentuje się Niegrzeczny Święty Mikołaj od Customfigs?

Dzisiaj przyjrzymy się customowej klockowej wersji nieoczywistego Świętego Mikołaja. Customfigs we współpracy ze sklepem LSbricks stworzył unikatową postać Devil Santa, który jednych może oczarować, a innych szokować. 

Sami twórcy wypowiadają się o postaci w następujący sposób:

„Produkty Customfigs zyskały renomę dzięki staranności w wykonaniu i dbałości o detale, a Devil Santa to doskonały przykład tego podejścia do tworzenia wyjątkowych minifigurek. Każdy egzemplarz jest unikalny i dostępny jedynie w ograniczonej ilości, co sprawia, że stanie się perełką w Twojej kolekcji.”

Figurkę Devil Santa kupisz na LSbricks.pl klikając tutaj.

Devil Santa powstał tylko w 24 egzemplarzach, więc faktycznie nie można odmówić ekskluzywności. Przyjrzyjmy mu się bliżej, aby zobaczyć wspomniane detale.

Niegrzecznemu Mikołajowi nie można odmówić zadziorności. Papieros w buzi, butelka po zapewne alkoholu już opróżniona. Dodatkowo rewolwer za pasem, tatuaż na brzuchu i gangsterki łańcuch. Widać na pierwszy rzut oka jak wygląda Mikołaj, który roznosi niegrzecznym rózgi na święta. 

Bokserski we wzory z kawałkami pizzy są miłym elementem humorystycznym i wskazują, że nasz bohater zapewne nieźle zabalował. Oprócz wspomnianej butelki w jego wyposażeniu mamy też worek (którego zawartości być może twórcy woleliby nie ujawniać), a także doczepianą brodę. 

Customowa figurka zdecydowanie robi wrażenie. Została zaprojektowana z jajem i humorem. Wykonana została bardzo starannie i o ile mamy trochę dystansu to powinniśmy ją docenić. Wciąż możecie stać się posiadaczami tej ekskluzywnej postaci i sprawić sobie albo komuś niecodzienny i zabawny klockowy prezent świąteczny! 

Jak oceniacie Mikołaja w wersji dla dorosłych? Podzielcie się swoimi opiniami na jego temat!

Autor: Wojciech Lebel

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.