Polub nas

Czerwona londyńska budka telefoniczna z LEGO IDEAS oficjalnie zaprezentowana

 Grupa LEGO oficjalnie zaprezentowała nam nadchodzący zestaw z serii LEGO IDEAS. Jest to charakterystyczna dla Londynu czerwona budka telefoniczna. Bez wątpienia będzie ona stanowiła ładną ozdobę dla fanów stolicy Anglii. 

Budka telefoniczna będzie miała swoją premierę już 3 lutego. Jej cena katalogowa to 549,99 złotych. Konstrukcja składać się będzie z 1460 elementów i podobnie jak bardzo wiele zestawów z serii IDEAS otrzymała oznaczenie +18. 

Ciekawym urozmaiceniem będzie możliwość zmiany wnętrza budki. Będziemy mogli zamontować w niej telefon z obrotową tarczą lub w stylu lat dziewięćdziesiątych. 

Niestety ozdobne elementy wewnątrz budki telefonicznej będą naklejkami, a nie nadrukami. Jednakże przy tak wielu ozdobnych elementach możemy to przeboleć. Sama czerwona budka osadzona została na ładnym kamiennym chodniku przy szpiczastym ogrodzeniu. Towarzyszyć jej będzie także latarnia i trochę roślinności. 

Jak zapatrujecie się na ten zestaw? Zamierzacie wybrać się na zakupy trzeciego lutego? Seria IDEAS budzi zawsze dużo skrajnych opinii, ponieważ są to pomysły stworzone przez fanów. Niestety często efekt końcowy po ingerencji grupy LEGO nie jest tak zadowalający jak początkowy projekt. Jak wyszło tym razem według was? 

Autor: Wojciech Lebel

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.