Polub nas

Czaszka tyranozaura oficjalnie zaprezentowana!

Grupa LEGO postanowiła dodać nieco świeżości w serię Jurassic World. Już pierwszego stycznia otrzymamy pełniący funkcję ozdobną set – czaszka tyranozaura. Fani klockowych odlewów dinozaurów mogą być lekko rozczarowani, ale myślę, że dla wszystkich miłośników archeologii zestaw może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Źródło: lego.com

Czaszka będzie znajdowała się na ozdobnej konstrukcji kamienia z odciśniętą łapą tyranozaura. W zestawie znajdziemy też kilka ozdobnych elementów roślinności i tabliczkę z informacjami. Ze zdjęć wynika, że zapewne będzie to naklejka, a szkoda bo nadruk takiej tabliczki byłby pięknym dopełnieniem tego zestawu. Całość będzie wysoka na 21 cm, szeroka na 18 cm, a głębokość wyniesie 16 cm. Cena katalogowa zestawu składającego się z 577 elementów to 189,99zł. 

Źródło: lego.com

Całość prezentuje się bardzo schludnie i myślę, że ten set zdecydowanie znajdzie swoich zwolenników. Moim zdaniem brakuje tylko elementu ekskluzywności, który mogłaby pełnić specjalna kolekcjonerska minifigurka albo wspomniany wcześniej nadruk na tabliczce informacyjne. Dajcie znać jak Wam podoba się ten zestaw! Postawilibyście taką ozdobę na swojej półce? 

Autor: Wojciech Lebel

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.