Polub nas

CITY Wildlife – czyli nowości na lato 2021

Kto nie zna serii LEGO CITY? Wiem, wiem – jest to pytanie retoryczne 🙂 Jedna z prostszych i zarazem najpopularniejszych serii stworzonych przez firmę LEGO. Obejmuje tematykę życia codziennego, i jak sama nazwa wskazuje skupia się na budowaniu miasta oraz jego istotnych aspektów. Znajdziemy w niej zarówno zestawy zabudowań (jak np. rynek miejski, czy też komisariat policji) jak i sporo ciekawych pojazdów, takich jak ciągnik rolniczy czy wahadłowiec kosmiczny. Nie obędzie się też bez całkiem egzotycznych zestawów, jak chociby głębiny oceanów z zestawami 60266 oraz 60264.

Dzisiaj przedstawiamy Wam zapowiedzi 2 nowych podserii LEGO CITY, które prawdopodobnie ukażą się już w Letniej Fali zestawów.

Pierwszą z nich, na którą czeka na pewno mnóstwo osób to CITY Wildlife. Przyznam się szczerze, że jestem jedną z nich 🙂

W tej serii znajdziemy 3 zestawy:

1. 60300 Wildlife Rescue ATV – w tym zestawie znajdziemy prostego quada z miejscem na drona oraz drzewo na którym znajdziemy 2 małpy – w nieco zmienionej formie (w porównaniu do klasycznej wersji z archiwalnej serii Pirates).

Zestaw będzie składał się z 74 części, a jego cena katalogowa wyniesie ok. 43 zł

2. 60301 Wildlife Off-Road 4+ – zestaw skierowany do młodszych fanów serii. Znajdziemy w nim prostego jeepa, trochę skał, skuter wodny oraz figurkę lwicy.

Zestaw będzie składał się ze 158 części, a jego cena katalogowa wyniesie ok. 190 zł

3. 60302 Wildlife Resque Operation – największy zestaw w tej podserii. Znajdziemy w nim pojazd terenowy na wzór zestawu 60033, helikopter ratunkowy dość podobny do zestawu 60281, 2 figurki słoni (mały i duży), aligatora, 2 małpy, trochę roślinności i mały namiot badawczy.

Zestaw będzie składał się z ok. 530 części, a jego cena katalogowa wyniesie ok. 350 zł

Więcej zestawów planowanych na Lato 2021 już wkrótce – zaglądajcie do nas codziennie 🙂