Polub nas

Akcja charytatywna LS Bricks – licytacja WOŚP

Pamiętacie zeszłoroczną, Wielką Walkę MOC’erów? Firma zajmująca się sprzedażą klocków LEGO na sztuki zorganizowała wielki konkurs dla 5 MOC’erów, polegający na zbudowaniu konstrukcji w klimacie średniowiecza. Uczestnicy mogli korzystać wyłącznie z takich samych zestawów, które dostarczyła firma LS Bricks.

Akcja odbiła się szerokim echem w świecie afoli, a same makiety, które zostały zbudowane przez: Jan The Creator, Legiwera, Mocart, Jaskier The Bard oraz Toltomeja okazały się totalnymi sztosami.

Poniżej możecie zobaczyć co udało im się zbudować 🙂

Ponieważ, jak co roku, startuje z początkiem stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, firma LS Bricks postanowiła, że wszystkie wybudowane makiety rozłoży na pojedyncze bricki i udostępni je dwóm utalentowanym MOC’erom – Michałowi Zapale – Klocki z Zapałem oraz Jan the Creator. Chłopaki mają za zadanie z ponad kilku tysięcy klocków zbudować jedną, mega dużą makietę w klimacie średniowiecznym. Całość zostanie przekazana na aukcję Wielkiej Orkiestry.

Z tego udało nam się ustalić u organizatora akcji, wielki budowanie już się rozpoczęło, a postępy będziecie mogli śledzić za pośrednictwem Mediów Społecznościowych LS Bricks, oraz samych MOC’erów.

Brzmi to fantastycznie – pierwsza tego typu akcja charytatywna na tak dużą skalę – ciekawi jesteśmy co tam chłopaki wybudują, ale znając ich dokonania liczymy na turbo fantastycznego MOC’a 🙂

Liczymy również, że sama makieta zostanie wylicytowana za „konkretną” kwotę, która zasili budżet WOŚP 🙂