Polub nas

76390 Kalendarz adwentowy Harry Potter

W sieci pojawiły się zdjęcia nowego kalendarza adwentowego Harry’ego Pottera – 76390 Kalendarz adwentowy. Tegoroczny zestaw utrzymany będzie w tematyce ulicy Pokątnej, choć nie zabraknie w nim oczywiście kilku świątecznych akcentów. Na plus zasługuje duża liczba zadrukowanych kafli imitujących między innymi bilet na pociąg Hogwart’s Express, urodzinowy tort czy szyld Dziurawego Kotła. Oprócz Golden Trio w zestawie znajdzie się Malfoy, Gryfek i Dudley, co pewnie rozczaruje fanów, którzy czekali na nowe postaci.

Sytuację ratują nowe nadruki czarnych szat (w legowej formie uświadczyliśmy je ostatnio w 2001 roku!), pidżamy Dudley’a oraz eleganckiego wdzianka goblina. TLG ponownie zaskakuje też umieszczeniem figurki z dużego, kolekcjonerskiego zestawu w mniejszym, ogólnodostępnym secie – w tym wypadku jest to Harry z zestawu 75798 Ulica Pokątna.

Wyjątkowy świąteczny podarek dla wszystkich wielbicieli Harry’ego Pottera™. Kalendarz adwentowy LEGO® Harry Potter™ (76390) zawiera 24 prezenty — po jednym na każdy dzień oczekiwania na Boże Narodzenie.

Czarodziejskie zabawki do odgrywania scenek z filmów o Harrym Potterze
Za każdymi z 24 drzwiczek kryje się inny prezent. W pudełku czeka sześć minifigurek — Harry Potter, Ron Weasley™, Hermiona Granger™, Draco Malfoy™, Dudley Dursley i Gryfek — a do tego wyjątkowe przedmioty i akcesoria znane z książek o Harrym Potterze. W miarę zbliżania się świąt, dzieci będą łączyć ze sobą zabawki, by móc odgrywać historyjki o tym, jak Harry trafił z Privet Drive do Zamku w Hogwarcie™: o listach z Hogwartu, które natarczywie wlatywały przez kominek, o złocie ze skarbca Gringotta, o wybieraniu przyborów szkolnych oraz o spotkaniu z sową Hedwigą™. Jeszcze więcej radości da dzieciom ciekawa gra z kolorowym bączkiem. Możliwości jest tyle, że magia potrwa cały rok! Zestaw zawiera również dwie losowe płytki kart czarodziejów (kolekcja liczy w sumie 16 sztuk).

Zestaw 76390 Kalendarz adwentowy Harry Potter dostępny będzie od 1 Września 2021r. w cenie 129,99 zł

76390-opakowanie-przod

76390-opakowanie-tyl

76390-co-zaweira-zestaw

Więcej nowości ze świata Harry’ego Potter znajdziecie tutaj: LEGO Harry Potter