Polub nas

60246 Posterunek Policji

Na posterunku policji LEGO® City 60246 wszystko jest czadowe! Młodzi funkcjonariusze i miłośnicy serialu telewizyjnego LEGO City z ochotą zabiorą się za wymyślanie ciekawych historii z niesamowitymi postaciami, takimi jak Duke DeTain, komendant Wheeler czy Daisy Kaboom.

Ten emocjonujący zestaw zawiera posterunek policji z reflektorem wyposażonym w świecący klocek, radiowóz z syreną dźwiękową, fajną furgonetkę, motocykl i drona obserwacyjnego. Zabawka konstrukcyjna z ekstra funkcjami Zestaw zawiera proste instrukcje budowania oraz funkcję Instructions PLUS. To interaktywne instrukcje budowania, które można znaleźć w bezpłatnej aplikacji LEGO Life. Dają możliwość powiększania i obracania powstającego modelu, co pomoże przemienić nowicjuszy w mistrzów konstrukcji. LEGO City — fajne zabawki dla dzieci Zestawy policyjne LEGO City oferują emocjonującą zabawę w budowanie.

Realistyczne pojazdy, szczegółowe budynki i ciekawe postacie pomagają dzieciom wymyślać historyjki i scenariusze zabawy odzwierciedlające prawdziwe życie w mieście w wesoły i pomysłowy sposób.

  • Zestaw 60246 jest zestawem idealnym do budowania dla dzieci, które uwielbiają pełne akcji zabawki konstrukcyjne. Model LEGO® City Posterunek policji 60246 ma wybuchającą celę więzienną, fajne pojazdy i ciekawe minifigurki. Rozrywka zaczyna się już w momencie otwarcia pudełka, kiedy szukacie swoich ulubionych części.
  • Co zawiera pudełko zestawu 60246? Budynek posterunku policji, dwa samochody, motocykl i dron. Do tego dwie figurki psów i sześć minifigurek, w tym znany i lubiany przez dzieciaki Duke DeTain, komendant Wheeler i Daisy Kaboom z serialu telewizyjnego LEGO® City.
  • Dzieciom spodobają się przede wszystkim dostępne funkcje posterunku policji: reflektor ze świecącym klockiem, wybuchająca cela, z której uciekają więźniowie, czy samochód policyjny wyposażony w klocek z dźwiękiem. To prawdziwa gratka dla miłośników policji LEGO® City – każdy mały fan ten serii nie będzie zawiedziony.
  • Zestaw LEGO® City 60246 Posterunek Policji przeznaczony jest dla dzieci od 5 lat. Świetnie sprawdzi się jako prezent na wszelkiego rodzaju okazje takie jak: urodziny czy Dzień Dziecka.
  • Posterunek policji po zbudowaniu ma ok. 24 cm wysokości, 48 cm szerokości i 15 cm głębokości, a furgonetka policyjna — 6 cm wysokości, 12 cm długości i 7 cm szerokości. Zatem, całość po złożeniu ma całkiem pokaźne rozmiary.
  • Klocek z dźwiękiem i świecący klocek do działania wymagają po jednej okrągłej płaskiej baterii CR1216. Dobra wiadomość: baterie są w zestawie! Dzieci nie będą musiały czekać na zabawę ze światłem i dźwiękiem.
  • W pudełku znajdziesz proste instrukcje budowania. Możesz też pobrać instrukcje za pomocą funkcji Instructions PLUS, którą znajdziesz w bezpłatnej aplikacji LEGO® Life na smartfony i tablety. Dają one możliwość powiększania i obracania modelu, dzięki czemu budowanie to prawdziwa bułka z masłem.

Zdjęcia z opisywanego zestawu: